پرسش و پاسخ

بستگی داره که فرد چه شغلی دارد .. برای مثال اگر شغل فرد به صورتی است که با ارباب رجوع سر و کار دارد و تمایل ندارد کسی او را به این شکل ببیند نیاز است تا زمانی که آتل را بر میدارد مرخصی بگیرد که معمولا روز ششم آتل برداشته میشود ولی اگر شغل فرد به صورتی است که مستقیم با ارباب رجوع سر و کار ندارد سه تا پنج روز مرخصی کافیست

اگر منظور از جراحی چشم جراحی لیزر است،حدود یک ماه بعد از جراحی بینی مشکلی برای جراحی چشم نیست اما قبل از هرگونه عملی با دکتران خود مشورت کنید .

طبق رفرنس های بین المللی دخترها از سن ۱۴ سالگی و پسرها از ۱۶ سالگی اما باز افرادی که در این مجموعه تشریف می آورند ابتدا بررسی شده و بعد جراحی برایشان انجام میگیرد .

در هر جراحی احتمال عفونت ممکن است وجود داشته باشد ولی اگر فرد از داروهایی که برایش تجویز شده به موقع استفاده کند این احتمال بسیار کم میشود .. ولی خوشبختانه تا به امروز تزریق چربیهایی که در کلینیک دکتر بیات انجام شده دچار عفونت نشده اند.

برجسته سازی و زاویه سازی توسط پروتز ( مدپور ) دائمی است ولی در تزریق چربی دائمی بودن بستگی به عوامل گوناگون دارد ‌. از جمله : مهارت پزشک ، کنترل وزن توسط بیمار و ...

بله، چرا که بعضی از افراد قابل تخلیه و بعضی با تزریق دارو برطرف می گردنند.

کسی که جراحی ترمیم اسکار انجام میدهد بلافاصله میتواند به سر کار خود برود و مشکلی ندارد .

با جراحی ترمیم اسکار تا حدود زیادی برطرف میشود بصورتی که اگر قبلا از فاصله زیاد قادر به تشخیص زخم بودند ،الان باید در یک متری و با دقت زیاد جای زخم را پیدا کنند .

حتما باید یکسال از جراحی اول گذشته باشد.

بله .. ایرادهای ظاهری را تا حدودی با تزریق ژل میتوان اصلاح کرد