نتیجه تزریق چربی بعد از شش سال

تزریق چربی یکی از روشهای جوانسازی میباشد.اما مزیتی که کلینیک لیمون نسبت به دیگر کلینیک ها دارد این هست که فقط یکبار تزریق چربی انجام میشود.خیلی از مراجعین عزیز ما سوال داشتند که بعد از سالها تزریق چربی از بین می رود یا خیر ؟ در این فیلم شما میتوانید نتیجه را مشاهده کنید هرچند بدن به بدن فرق میکند و شاید روی همه ی آدمها یک نتیجه مشابه نداشته باشد . به همین علت شما میتوانید سوالات خود را در دیدگاهها بپرسید یا با شماره زیر با مشاورین ما تماس بگیرید.
کلینیک جراحی سر و گردن لیمون

4 Responses to “نتیجه تزریق چربی بعد از شش سال”

 1. زهره

  سلام وقت به خیر آیا در زمانی که چربی از بدن برداشته می شود تا آن را تزریق کنند مانند لیپوساکشن که برای لاغری انجام می دهند خطر آمبوبی یا مرگ وجود دارد؟

 2. admin

  سلام دوست عزیز در پاسخ سوال شما باید گفت که برخلاف لیپوساکشن که عوارضی مانند آمبولی چربی دارد در روشی که برای تزریق چربی استفاده می شود، چون مقدار چربی برداشته شده بسیار کم است،چنین عوارضی اصلا وجود ندارد و برای بیمار بی خطر است.

 3. ایمان

  با عرض سلام و احترام
  ماندگاری تزریق چربی به چه عواملی بستگی دارد ؟ مقدور هست براتون کمی توضیح دهید با سپاس

 4. admin

  سلام دوست عزیز
  موفقیت و ماندگاری تزریق چربی، بستگی زیادی به مهارت پزشک دارد. در مواردی که اثر تزریق زود از بین رفته باشد، اشکالاتی در محاسبات حجم چربی و یا تکنیک انجام کار وجود داشته است، به این معنی که سلولهای چربی منتقل شده یا کم بوده و یا زنده نمانده و بعد از مدت زمانی تمامی چربی جذب شده است.

گذاشتن پاسخ