آیا صورت شما ژل پاژ دارد؟

اگر از وجود ژل پاژ در صورتتان رنج می برید، جلوی ضرر را هر موقع بگیرید منفعت هست. باید بدونید تخلیه ژل پاژ مراحل و اصولی دارد.در بعضی از موارد دیده شده  که یک شخص چندین بار و چندین دفعه پیش پزشکان متعددی رفته و تخلیه ژل انجام داده است. اما نتیجه مطلوب و مناسبی نگرفته است . مشاورین ما چند سال هست که در این زمینه تجربه دارند و میدانند که وجود این ژل بسیار خطرناک هست. پس آنها به شما پیشنهاد میکنند که پیش سونوگرافر برید.

سونوگرافی از ژل پاژ ، سونوگرافی مخصوص هستش و هر سونوگرفری نمیتواند با  دقت نتیجه مطلوب را به شما نشان دهد.بنا براین توصیه می کنیم به همان سونوگرافی که مشاورین مرکز ما به شما پیشنهاد میدهند مراجعه کنید.

مراحل تخلیه ژل صورت چگونه است ؟

در این ویدیو سعی شده است که مراحل تخلیه ژل صورت به صورت کامل توضیح داده شود.در واقع یکی از مهم ترین خدمات مرکز جراحی لیمون تخلیه ژل پاژ به صورت کاملا تخصصی است.در این مرکز تخلیه ژل بدون آسیب رسیدن به عصب های صورت و بدون دستکاری و یا پخش کردن ژل در صورت انجام می گیرد.

همانطور که می دانیم بر اساس یک قانون کلی ،وجود هرجسم خارجی در بدن می تواند باعث دردسر شود و شروع عفونت باشد، همانطور که می دانید احتمال عفونت در ژل های دائمی مانند ژل پاژ و ژل های بدون  تاییده بهداشتی بسیار بالا می باشند. تا زمانی که ژل در صورت شما وجود داشته باشد احتمال عفونیت نیز همواره وجود دارد.

تخلیه ژل یکی از بهترین و موثر ترین روش برای مقابله با این عارضه می باشد.اما تخلیه ژل مراحل خاص خودش را دارد.همانطور که در مقاله های قبلی گفتیم مجدد اعلام میکنیم که در هر بار تخلیه ژل صورت ،بافت های فیبروز و اسکار های زیر پوستی تشکیل می شودکه باعث امکان موفقیت برای تخلیه های بعدی کاهش پیدا کند.پس بهتر است از همان اول ، جراح و  دکتر سونوگرافی که مهارت کافی و لازم  برای تخلیه ژل دارند  را انتخاب کنیدو بعد اقدام به درمان کنید.همچنین از دستکاری بی مورد و انجام روش های مختلف طب سنتی در ژلها که عارضه دار شده اند باید به شدت پرهیز کنید.بعد از معاینه دقیق و سونوگرافی از محل تزریق ژل ،با مشاورین و پزشک مرکز برای روش تخلیه ژل لب یا تخلیه ژل صورت و برطرف کردن عوارض ایجاد شده به نتیجه معقول و علمی برسید و برای تصمیم گیری بهتر ،لازم است از روش های تخلیه ژل و نحوه درمان عوارض را بدانید.

هزینه های درمان عوارض ژل صورت به چه شکل است ؟

طبیعتا هزینه درمان عوارض ژل صورت به یکسری عوامل بستگی دارد. کسانی که بالای 5 سال از تزریق ژل آنها گذشته باشد و کسانی که تزریق ژل مکرر داشتند حتی اگر زیر 5 سال باشند یا افرادی که چند نوع ژل تزریق کردند (حتی زیر 5 سال )به سونوگرافی احتیاج دارند وابتدا باید سونوگرافی از صورت انجام شود.تا تعداد نقاط تخلیه مشخص شود.طبق آن هزینه ها محاسبه می گردد.

 

[تعداد: 1    میانگین: 1/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.