خیلی از افراد دارای لب های بزرگ  می باشند و این موضوع آنهارا اذیت میکند. سلایق متفاوت است چراکه خیلی افراد خواستار لب های بزرگ هستند و داشتن لب باریک ناراحتند . در کلینیک لیمون ابتدا توسط مشاورین  مرکز که تحت نظر دکتر اکبر بیات هستند مشاوره میشوید .در این ویدیو   نتیجه جراحی را با گذشت شش ماه از جراحی لب (باریک کردن لب ها ) صحبت کرده ایم با گذشت 6 ماه  از ضخامت و شعاع لب کم شده است . عمل جراحی باریک کردن لب با استفاده از برش ، از داخل دهان انجام می شود و به هیچ عنوان اثر زخم  و بخیه  باقی نمی ماند.
طبیعی بودن لب یک امر بسیار مهم است که باید به آن توجه کنیم و پزشکی که این جراحی را انجام می دهد باید بسیار خبره باشد. به طور متوسط بیش از ده ها نفر  در هفته متقاضی برای این جراحی می باشند که این جراحی ها به صورت تیمی به سرپرستی دکتر اکبر بیات انجام می شود همچنین در این مرکز بخیه ها به صورت میکروسکپی انجام می شود.
ناگفته نماند که این جراحی به دوران نقاهت نیاز ندارد و بدون بیهوشی همراه با بیحسی موضعی انجام میشود.مدت زمان انجام این جراحی حدودا 60 دقیقه _یک ساعت ) می باشد.
[تعداد: 4    میانگین: 4.8/5]

6 thoughts on "جراحی باریک کردن لب"

 1. نگار صبوری گفت:

  سلام آقای دکتر خسته نباشید جای این جراحی میمونه روی صورت و اینکه من مراسم عروسیم دو ماه دیگه هستش اگر الان انجامش بدم خوب میشه ؟

 2. محمد گفت:

  خیلی جالب بود ببخشید در لب من ژل وجود داره آیا میتونم با وجود ژل داخل لبم ، لب رو باریک کنم ؟

 3. admin گفت:

  سلام دوست عزیز خیر در ابتدا حتما باید ژل لبتون تخلیه بشود

 4. admin گفت:

  سلام دوست عزیز بخیه ها با نخ های خیلی ریز و به صورت میکروسکپی زده می شود و با توجه به اینکه دو ماه دیگه مراسم شماست ما به شما برای این جراحی توصیه نمیکنیم برای هر جراحی زیبایی بین 3 الی 6 ماه قبل از مراسمتون باید اقدام کنید

 5. ناشناس گفت:

  سلام هزینش چقدره

 6. مشاور حجتی گفت:

  سلام وقت بخیر دوست عزیز
  جهت اطلاع از هزینه و یا انجام مشاوره غیر حضوری لطفاً به شماره تلگرامی یا واتساپی مشاوره ما پیام بفرستید :
  09120606335
  هفته خوبی داشته باشید 🌹

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.