چند درصد از جراحی های بینی به عمل مجدد احتیاج دارند ؟

چند درصد از جراحی های بینی به عمل مجدد احتیاج دارند ؟

طبق آمارهای بین المللی ده الی پانزده درصد از کسانی که جراحی بینی انجام میدهند ، ممکن هست که نیاز به ترمیم جراحی داشته باشند.جراحی وجود ندارد  که ادعا کند تمامی افرادی را که جراحی زیبایی بینی کردند به هیچ عنوان نیاز به ترمیم  ندارند ،  اما  با روشهای جدید و نوین میتوان  درصد ترمیم ها رو کمتر کرد یکی از روشهایی که میتواند تغییرات جزئی یا ناهمواریهای جزئی  که پشت بینی هست و یکسری از بیمارها از این قضیه شکایت دارند. ما با روشی غیر از جراحی و بیهوشی مجدد این مشکل را بر طرف میکنیم .

آیا هر ترمیم بینی احتیاج به بیهوشی دارد ؟

در  جواب این سوال باید بگیم خیر ، خیلی از ترمیم ها  به این صورت هست که ما بیمار را سر موضعی  میکنیم  و بعد آن قسمت هایی که دچار ناهمواری هستند یک سوراخ خیلی کوچک ایجاد میکنیم ، سپس شروع به تراشیدن این قسمتها میکنیم .جراحی ترمیم بینی یکی از عملهای بسیار پیچیده است که برای رفع ایرادات  جراحی قبلی  ص.رت می پذیرد.در شرایطی که بینی بیش ازحد کوچک باشد یا سایز بخش هایی از آن کاهش غیرعادی داشته باشد.یا بخش های مهم غضروفی حذف و یا ساختار عملکرد آن آسیب دیده باشد.جراح ترمیم کننده بینی با چالش های فراوانی روبرو است.

6 Responses to “چند درصد از جراحی های بینی به عمل مجدد احتیاج دارند ؟”

 1. کیانا

  سلام.
  یک سوال از حضور شما داشتم. من چند سال پیش جراحی بینی انجام دادم (زیبایی) الان از لحاظ تنفسی دچار مشکل هستم. آیا برای من هم از بیهوشی استفاده میشه؟

 2. parisa heydari pour

  سلام دوست عزیز تا معاینه نشوید مشخص نمی شود

 3. سما

  سلام
  آیا دکتر بیات ترمیم بینی که جراحی دیگر هم انجام داده باشند قبول می کنند؟

 4. admin

  دوست عزیز شما میتوانید با شماره زیز جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید
  09120606335

 5. پرستو خسروی

  سلام من دو تا جراحی می خواهم انجام بدمجراحی بینی و سانترال
  حالا سوال من این هست که جراحان تیم شما چه چیزی را پیشنهاد میدن خواهشا صادقانه جواب بدید برام خیلی مهمه
  بهتره که اول کدوم جراحی را انجام بدم ؟

 6. admin

  سلام دوست عزیز تیم جراحی لیمون به شما پیشنهاد میکند که ابتدا جراحی بینی را انجام دهید و بعد از مدتی جراحی سانترال را انجام دهید اما قبل از اقدام هر عملی خواهشمندیم عکس خودرا به صورت نیم رخ و تمام رخ در وتس آپ یا تلگرام برایمان ارسال کنید

گذاشتن پاسخ